Toplantı Tercümanlığı

Çok uluslu şirketler başta olmak üzere günümüzde uluslararası ticari ilişkilerin yaygınlaşması sebebiyle toplantı tercümanlığına duyulan ihtiyaç giderek artmaktadır. Toplantı, konferans, brifing vb. faaliyetin türü ne olursa olsun bu tür uluslararası organizasyonlarda toplantı tercümanlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

MEPA Tercüme olarak, toplantılarında tercüman arayışında olan işletmeler için en kaliteli tercüme hizmetini deneyimli kadromuzla sağlamaktayız.

Toplantı Tercümanlığı Nedir?

Uluslararası düzeydeki toplantı, konferans, sempozyum vb. tüm faaliyetlerde sağlıklı iletişim için tercüme ihtiyacı doğmaktadır. Bu tip toplantılarda simültane tercüme türü tercih edilebileceği gibi, katılımcı sayısının az olduğu durumlarda toplantı tercümanlığının tercih edilmesi daha efektif olmaktadır. Toplantı tercümanlığının, toplantıdaki katılımcıların konuştukları dillerin hedef dile çevrilmesi olarak ifade edilmesi mümkündür. Bu tercüme türü toplantı taraflarının iş ilişkilerinin devamı için oldukça önemli ve sorumluluk gerektiren bir tercüme hizmetidir. Toplantıdaki tarafların karşılıklı beklenti ve taleplerinin tam ve doğru olarak çevrilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Bu durumu sağlayabilmek için ilgili tercümanın kaynak ve hedef dillere olan hakimiyetinin çok iyi seviyede olması beklenmektedir. Bu dillere olan hakimiyetin yanı sıra ilgili ülke kültürlerine olan hakimiyet de bir o kadar gerekli bir husustur.

MEPA Tercüme olarak kaliteli toplantı tercümanlığı hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Faaliyetlerinizde görevlendirilecek olan toplantı tercümanlarımızın alanlarında uzman, nitelikli tercümanlar olduğunu belirtmek isteriz.

Toplantı Tercümanlığı Fiyatları

Toplantı tercümanlığı ihtiyaçlarınız için, toplantının niteliği, konusu, katılımcı sayısı vb. hususları belirterek en uygun fiyatı alabilirsiniz. MEPA Tercüme olarak toplantı tercümanlığı konusunda uzman tercüman kadromuzla kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktayız.

MEPA Tercüme toplantı tercümanlığı hizmeti hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilmek için bize;

Web sitemizde yer alan Fiyat Teklifi Al linki üzerinden,

info@mepatercume.com mail adresimizden ya da

0(850) 888 63 72 nolu whatsapp numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Başkent İskele Başkent İskele