Ticari Çeviriler

Başta uluslararası işletmeler olmak üzere farklı ülkelerle bir takım iş ilişkileri içerisinde olan kurum ve kuruluşların sağlıklı bir yabancı dil iletişimine ihtiyaçları bulunmaktadır. İşletmeler arası ticari yazışmalar, sözleşmeler, şartnameler, ihaleler, finansal ve diğer türdeki raporlar gibi çok sayıda ticari evrak ve yazışmaların sağlıklı bir iş süreci için iyi ve doğru bir şekilde tercüme edilmesi gerekmektedir.

MEPA Tercüme olarak uluslararası faaliyetleri sebebiyle tercüme ihtiyacı olan işletmelerimize doğru ve hızlı bir tercüme desteği sağlamaktayız. Özellikle ticari ilişkilerdeki tercümeler, firmaların ticari itibarları ve faaliyetlerinin düzgün işleyebilmesi için büyük bir gerekliliktir. Bu kapsamda özellikle ticari alandaki terimlere ve ifadelere hakim olan bu alandaki uzman tercüman kadromuzla ticari çevirilerinizi yüksek kalitede teslim etmekteyiz.  

Kaliteli bir ticari tercüme, işinize gösterdiğiniz önemin ve hassasiyetin de bir göstergesi olması bakımından iş ilişkilerinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

MEPA Tercüme bünyesinde hizmet veren ticari alanda çeşitli uzmanlık alt dallarında hizmet veren tercümanlarımız bulunmaktadır. Böylece ticari olarak sizler için büyük önem arz eden belge, evrak ve yazışmalarınızın tam bir doğrulukla ilgili alandaki terim ve ifadelerin yerli yerinde kullanıldığı bir şekilde tercüme edilmesi mümkün hale gelmektedir. Bu sayede ticari tercümeler gibi hata kabul etmeyen türdeki bu tip tercümelerinizin editör kontrollerinden de geçirilerek hatasız bir şekilde sizlere teslimini sağlamaktayız.

Ticari tercümelerde ilgili belgelerdeki ifadelerin yorum yapılmadan doğru ve eksiksiz olarak tercüme edilmesi gerekmektedir. Çünkü olası hataların büyük maddi ve manevi zararlara sebep olabilmektedir. Bu sebeple, siz değerli işletmelerimizin ticari tercüme konusunda uzun yıllara varan tecrübeli ve uzman tercüman kadrosuna sahip olan MEPA Tercüme kalitesiyle tanışmanızı isteriz.

Başkent İskele Başkent İskele