Gizlilik Sözleşmesi

-

Bu metin Başkent iskele Firmasına ait internet sitelerinin gizlilik politikasıdır.

Başkent iskele'ye ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

Başkent iskele'ye ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler Başkent iskele iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

Başkent iskele'ye ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı veya havale kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

Başkent iskele'ye ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir. Bu konularla ilgili başvurular info@baskentiskele.com.tr e-posta adresine yapılmaktadır.

Etiketler : inşaat iskelesi plywood 2 el plywood sıfır plywood ucuz plywood plywood al plywood fiyatları

Başkent İskele Başkent İskele