Simultane Çeviri Hizmeti

Simultane Çeviri Hizmeti

Birden fazla dilin kullanılacağı toplantılar/etkinlikler için en etkili çeviri türüdür. Eş zamanlı çeviri olarak da isimlendirilmektedir.  

 Simultane Tercüman Nedir?

Simultane Tercümanlar, çeviriyi ilgili toplantı ya da faaliyet sırasında aynı anda yapmaktadır. Dolayısıyla tercüme için ekstradan bir zaman ayrılması gerekmemektedir. Simultane tercümanlar, genellikle kendilerine özel olarak ayrılmış kabinlerde konuşmacıları kulaklık aracılığıyla anlık olarak dinlemektedirler. Simultane tercüme yapacak kişilerin söz konusu iki dile olan hakimiyetlerinin yanı sıra diksiyonlarının ve konuşma becerilerinin de çok iyi seviyede olması gerekmektedir. 

 Simultane Çeviri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bu çeviri türü yoğun olarak uluslararası konferans ve toplantılarda kullanılmaktadır. Buna ek olarak diplomatik görüşmeler ve bazı canlı yayın sunumlarında da simultane tercüme ihtiyacı doğabilmektedir.

MEPA Tercüme olarak, alanlarında uzman, deneyimli tercüman kadromuzla simultane tercüme ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Simultane çeviri kullanılan ekipmanlarımız ise yüksek kalitede olup, iyi bir simultane tercüme hizmeti alabilmeniz için gereken tüm şartlar eksiksiz sağlanmaktadır.

Simultane tercümeler yapıları itibarıyla genellikle çok önemli toplantılar, iş görüşmeleri, diplomatik toplantılar vb. önem düzeyi yüksek faaliyetlerde kullanılmaktadır. Bu sebeple simultane tercüme hizmetinin kalitesi ve uzmanlığı oldukça önemlidir. MEPA Tercüme olarak bu alandaki en nitelikli tercüman kadrosuyla çalışmaktayız.

İhtiyaç Duyduğunuz Simultane Tercüme hizmeti için bizimle iletişime geçerek hızlıca fiyat alabilirsiniz.

Simultane tercüme yapılacak toplantıdaki katılımcı sayısı, toplantı konusu, kaynak dil ve hedef dil gibi tüm detayları iletmeniz sonrası ihtiyacınıza göre kaliteli bir simultane tercüme için gerekli planlama ve fiyat teklifi oluşturularak tarafınıza kısa sürede bilgi verilecektir.

Simultane Tercüme Fiyatları

Simultane Çeviri Hizmetlerimizle ilgili olarak fiyat teklifi alabilmek için;

 0(850) 888 63 72 numaralı telefonla iletişime geçerek,

info@mepatercume.com adresi üzerinden mail atarak ya da

web sitemizde yer alan “Fiyat Teklifi Al” sekmesinden ilgili formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler : ankara sözlü çeviri ankara simultane tercüme ankara toplantı tercüme ankara en iyi tercüme bürosu
Başkent İskele Başkent İskele