Woodex Plywood

Woodex Plywood

Woodex Plywood

 Woodex Plywood

Rusya mensei olan plywood satışını gerçekleştirdiğimiz, Türkiye de en çok kullanım ve talep gören plywood lardandır. Komple çam agaçı olarak katman sayısı 9' dur, 2 kat da film olarak 11 katmandan oluşmaktadır. Woodex plyood satışını en çok gerçekleştirdiğimiz,stoklarımızda önemli bir alana sahip yerli plywood çeşitlerindendir.içeriği komple çam ağacıdır ve katman sayısı 9 'dur.Yerli üretici arasında dayanıklılığı ve müşteri memmuniyeti yüksek ürün katagorinde bulunmaktadır.

Woodex Plywood; 


En ve Boy : 1250 x 2500mmMensei : Belarus, Çankırı

Kalınlık : 18 mm

Katman Sayısı : 9 Katman + 2 Katman Film (9-11)

Tutkal Cinsi : WBP - Su ve İklim Koşullarına dayanıklı fenolik reçine (EN/314-2 Class 3 exterior sınıfına uygun)

Yüzey Filmi ve Yogunluğı : Koyu Kahverengi, Fenolik film, 167 Gr/m2

Kenat Yatılım Özelliği : Suya dayanıklı silikon bazlı koruyucu

Ortm Kullanım Ömrü : 40-45 Kalıp

Agaç Cinsi : Çam/ Kayın Karışık Agaç

Palet İçi Adet : 40 Plaka 

 

Woodex Plywood Kenar Özellikleri

 
Su, Nem, Rutubetin önlenmesi amaciyla kenar kısımlarında çizilmez, dayanıklı akrilik boya ile kaplanmıştır. Üst düzey kaliteli boyası ile su geçimez uzun ömürlüdür.
 

Woodex Plywood Yapışkan ve Tutkal Özelleri

Huş Kontraplağı, En 314/3 sınıfın gerek özellikleri karşılayan, hava şartlarından kaynaklı dayanıklı fenol formaldehit ve lignin fenol formaldehit reçine yapıştırıcı kullanılmıştır. (EN 314/1 sınıfı ve BS 1203 / H1 gerekliliklerini karşılar.)

Woodex Plywood Emisyon Raporu

EN13986 standartlarına uygun olarak formaldehit emisyonuna sahip, sınıf derecesi E1 dir. Test yöntemi ise EN ISO12460-3. Riga Huş Kontraplak, EPA TSCA Başlık VI, Carb Faz 2 ve Japon 4 Yıldızlı yönetmeliğinin gereksinimleri karşılamaktadır.

Etiketler : woodex plywood ankara woodex plywood uygun woodex plywood ucuz woodex plywood ikinci el woodex plywood 2 el woodex plywood sıfır woodex plywood

Başkent İskele Başkent İskele