Syply Plywood

Syply Plywood

Syply Plywood

 Syply Huş Plywood, 

Plywood üretici firmalar arasında bir dünya markası olarak yerini alan skply Plywood, kullanıcılarının oldukça memnun eden ve plywood denilince akla ilk gelen plywood markası olmayı başarmıştır. Dayanıklı ve su geçimezler bir malzemeden üretilmiştir. Üretim malzemesi olarak Huş agaçı kullanılmıştır. Plywood'a güzel ahşap, görünüş, gelişmiş fiziksel mekanik özellikler kazandırmaktadır.

Syply Plywood Çeşitleri

Kaplama ve Kontraplak çeşitleri olarak iki bölüme ayrılmaktadır. Kontraplak malzemenin kalitesi kullanılan malzeme çeşitliliğine göre farklılık gösterebilir. Örneğin; ön yüzünde "B" Sınıfı arka yüzünde "BB" sınıfı olan bir kontraplak, " B- BB" sınıfı olarak adlandırılır. En yüksek derece isimde ilk sıralarda yer almaktadır.

"B" Sınıfı Plywood Nedir?

Plywood olarak herhangi bir hatasız yoktur. Tek yüzeyinde %20' ine denk gelecek şekilde renk değişikliğine izin verilmektedir. 5mm ye kadar olan gevşek düğüm deliklerine ise m2 3mm'e kadar yer verilmektedir. Saydam, yarı saydam bir yüzey elde edilmektdir.

"BB" Sınıfı Plywood Nedir?

Plywood olarak tabaka yüzeyinde %75 inin renk değişikliğine izin verilir, gevşek düğümler ve açık kusurlar yamalanır, yamalar çevresindeki tane, yönü ve rengiyele kontrolabilir eş değerdir.

"E" Sınıfı Plywood Nedir?

Plywood olarak hatasızdır. %30 nin renk değişikliğine izin verilir. Diğer tüm özelleri "B" sınıfı ile eş değerdir.

"CP" Sınıfı Plywood Nedir?

Renk değişiklik ve yamalara, macun onarımlarına sınırsız izin verilir. Şeffaf olmayan yüzeylerde kullanılmasına tavsiye edilir.

"C" Sınıfı Plywood Nedir?

Açık ahşap yapı kusurlarına ve işleme kusurlarına izin verilir. İnşaatlarda kullanılması önerilir.

 

Etiketler : skply plywood b sınıfı plywood huş plywood skply huş plywood plyywod fiyatları ucuz plywood

Başkent İskele Başkent İskele