Riga Form Plywood

Riga Form Plywood

Riga Form Plywood

Riga Form Plywood

 
 Dünya'da üretilen ilk plywood' dur. Letonya'da üretilen riga marka plywoodlar kalitesi ve dayanıklığı en yüksek markalardan birine sahiptir. Kalite denilince ilk akla gelen isim olan riga plywood sektör de önemli bir konuma sahiptir. Agaç cinsi çam olan çam yoğunluğu birinci sınıf ürün  stoklarımızda yer almaktadır.
 Gerek görünüm, gerekse tutkal yapısı ile çok kaliteli bir çok marka plywoodan önde gelmektedir. Başkent plywood, da tüm çeşitleri ister, ikinci el ya da sıfır olarak stoklarda mevcuttur. 
 

Riga Form Plywood Kenar Özellikleri

 
Su, Nem, Rutubetin önlenmesi amaciyla kenar kısımlarında çizilmez, dayanıklı akrilik boya ile kaplanmıştır. Üst düzey kaliteli boyası ile su geçimez uzun ömürlüdür.
 

Riga Plywood Yapışkan ve Tutkal Özelleri

Huş Kontraplağı, En 314/3 sınıfın gerek özellikleri karşılayan, hava şartlarından kaynaklı dayanıklı fenol formaldehit ve lignin fenol formaldehit reçine yapıştırıcı kullanılmıştır. (EN 314/1 sınıfı ve BS 1203 / H1 gerekliliklerini karşılar.)

Riga Plywood Emisyon Raporu

EN13986 standartlarına uygun olarak formaldehit emisyonuna sahip, sınıf derecesi E1 dir. Test yöntemi ise EN ISO12460-3. Riga Huş Kontraplak, EPA TSCA Başlık VI, Carb Faz 2 ve Japon 4 Yıldızlı yönetmeliğinin gereksinimleri karşılamaktadır.

 

Etiketler : riga plywood riga plywood ankara ankara riga plywood ikinci el plywood ucuz plywood riga form plywood riga form plywood ankara

Başkent İskele Başkent İskele