Birch Plywood

Birch Plywood

Birch Plywood

Birch plywood

 Peki, neden birch plywood tercihimiz olsun. En iyi hammaddeden yapılan, "Huç ağacı" huş plywoodları yüksek kaliteli huş agacından üretilir. Huç kontrplak mükemmel mukavemet ve sertlik özellikleri ile karakterize edilir ve bu nedenle yüksek mukavemet ve sertlik gerektiren uygulamalarda çok iyi performans gösterir.

 Hammaddeler sürdürülebilir şekilde yönetilen Kuzey ormanlarından gelir. Metsä Group'un bir parçası olan Metsä Forest, Metsä Wood'un Finlandiya ve Estonya'daki değirmenlerinin tek ahşap tedarikçisidir. Metsä Forest'ın yanı sıra Metsä Wood'un Suolahti, Punkaharju ve Pärnu kontrplak fabrikaları, PEFC™ Gözetim Zinciri sertifikasına ve ahşap menşei izleme sistemini içeren kalite (ISO 9001) ve çevresel (ISO 14001) yönetim sistemlerine sahiptir.

 Teknik olarak üstün hammadde kullanarak daha az ahşap kullanıyor ve sertlik kaybı olmadan daha hafif, daha ekonomik bileşenler üretebiliyoruz.

 Tüm huş kontrplak ürünlerimiz için temel üründür. En zorlu performans gereksinimlerini karşılayan, az bakım gerektiren, kaymaya ve aşınmaya dayanıklı kaplamalar kullanıyoruz. Metsä Wood huş ağacı kontrplak stabildir ve tahmin edilebileceği gibi çalışması kolaydır.

Kontrplak standart boyutlarına ek olarak Metsä Wood, daha az derz ile geniş yüzeyler sağlayan XL ve King Size paneller sunabilmektedir.

Birch Plywood Teknik Özellikleri Nelerdir?

Renk/Görünüm Açık kırmızımsı kahverengi, neredeyse beyaz diri odunlu.
Ağırlık yaklaşık 42 kg dır
Tahıl/Doku Genellikle düz veya hafif dalgalı, ince, eşit dokulu. Düşük doğal parlaklık
Kalınlık 1/8", 1/4", 1/2", 3/4"
Boyut 4' x 8' (122cm x 244cm) yaprak
Not Bazı ürünler özel sipariş olabilir. Özellikler değişebilir, lütfen kullanılabilirliği doğrulamak için yerel Windsor Plywood konumunuza danışın.
 

Birch Plywood Neden Tercih Edilmeli ?

Dünya çapında kontrplak için en yaygın kullanılan ağaçlardan biridir. Normal kontrplak levhaların yanı sıra huş kaplama da kapılar, mobilyalar ve paneller için kullanılır ve en çok satan ürünlerimizden biridir! Çeşitli kalınlık ve sınıflarda mevcuttur. Belirli boyutlardaki huş kontrplakları, dayanıklı UV ile kürlenmiş bir üst kat ile önceden tamamlanmış olarak da mevcuttur. Seçim bölgeye göre değişebilir. Mevcut stok durumu için mağazaya bakın.
 
 

Etiketler : birch plywood huş birch plywood ikinci el birch plywood birch plywood fiyatları ankara birch plywood

Başkent İskele Başkent İskele