Masa Tipi Kalıp Altı İskele

Masa Tipi Kalıp Altı İskele

Masa Tipi Kalıp Altı İskele

 Masa Tipi Kalıp Altı İskele

 Masa tipi kalıp altı iskele sistemleri, döşeme altı olarakda tercih edilen en kuvvetli kalıp altı sistemdir. Sistemin ekipman parçaları kirişler birbirine bağlanır. Masa Tip İskele'de farklı çeşitlerde kullanılmaktadır. H ayaklardan oluşan, kule şeklinde kurulan diyagonel kollarla birbirine bağlanabilen ayarlı miller ile istenilen yüksekliğe ayarlanmasını mümkün olan üst üste gelecek şeklinde istenilen yükseklik elde edilebilen bir sistemdir. Kurulumu oldukça basit olan iskele sisteminin yük kapasitesi oldukça yüksekdir. Tüm malzemeleri ekipmanları, aksesuarlarının teminleri firmamızda mevcuttur.

 İnşaat sektörünün tercih etmesi hızlı sökülüp takılması ve üst düzey güvenlikli olması, yani zamandan tasarruf için kullanılmaktadır. 

 

Masa Tipi İskele Özellikleri

Masanın yüzey kısım boyutları değişiklik göstermektedir. Genişliği 2m ile 5 m arasında, boyutu ise 2m ile 8 m arasındadır. Uzunluğu değişebilen yatay çubuklar yardımıyla sağlanmaktadır. Tüm masa düzğün yüzeye sahip olmaktadır. Tekerlikli alt ayakları ise bir vinç gibi kuvvetli bir aparatla istenilen yere taşınmaktadır.

 

Sık Sorulan Sorular

 

Masa Tipi İskele Güvenli Midir?

İskele sistemlerinde en güvenli olarak tanımlanmaktadır. Gerekli tüm belgeleri tam olmak ile beraber iş güvenliği mevzuatına göre 1 sınırada yer almaktadır.

İkinci El Masa Tipi İskele Kullanılır Mı?

İskele sistemlerinde ikinci el temiz kullanımlarda kontroller sonucu kullanılmaktadır. Bilir kişi tarafından incelenir, herhangi bir darbe, kaynak, işlem gibi bir sıkıntı yoksa uzun süreler ikinci el olarak kullanılmaktadır.

Masa tipi İskele Ekipmanları

 

H ayaklardan oluşan, uzun çubuk şeklinde demirlerle, kamalar ile birleşen bir sistemdir.     

 

Etiketler : masa tipi kalıp altı iskele masa iskele sıfır masa iskele fiyatları ikinci el masa iskele fiyatları galvanizli masa iskele fiyatları boyalı masa iskele fiyatları masa iskele et kalınlığı masa iskele fiyatları ankara masa iskele fiyatları istanbul kalıp altı iskele

Başkent İskele Başkent İskele