Kalıp Altı İskele Sistemleri

Kalıp Altı İskele Sistemleri

Kalıp Altı İskele Sistemleri

Kalıp Altı İskele Sistemleri, Nerelerde Kullanılır?

Kalıp altı iskele

Kiriş ve döşeme altında yük taşıyıcı olarak kullanılmaktadır. Yük iskelesi ve merdiven kulesi vb. şekilde 3 farklı amaçda kullanılmaktadır. Zemini düzgün ve terazi almak için ayar milleri mevcuttur. Kiriş altını teraziye almak için '' 4 yollu '' veya '' U '' başlıklı üst ayar milleri kullanılmaktadır. Kalıp altı iskele sökülmeden taşıma araba ile veya vinç yardımı ile yer değiştirebilir. Sistem kalıp projenize göre tarafımızda Başkent İskele Kalıp İskele Sistemleri tarafından hazırlanmaktadır. Panolar 150 cm genişliğinde 110, 150, 180, 200 cm çeşitlikli yüksekliktedir.

Türkiye' de bir çok çeşiti kullanılmaktadır. İsminden anlaşılacağı gibi inşaatlarda kat aralarında özellikle yüksek olduğu alanlarda yük taşıyıcı ayak olarak kullanılır. Bu yüzden diğer ismi yük iskelesidir. Bir çok detayı mevcut olan bu iskele sistemleri doğru parçalarla hızlı ve kolay kurulum yapılabilir.

Kullanım Yerleri,

Ankara'da ve türkiye genelinde tüm inşaat sektöründe herkesin ihtiyaç duyduğu iskele sistemlerinden en önde gelmektedir. Masa tipi kalıp altı iskele sistemi taşıyıcı iskele sistemleridir. Kalıp iskelesi uygulaması sayesinde büyük yüksekliklerde ve ağır yüklerde rahat kullanım kolaylığı sağlar. Standart elemanlardan oluştuğundan kurulumu hızlı ve kolay olmasını sağlamaktadır. Vinç ve tekerlekli özel arabalar yardımı ile taşınabilirler. Kolay, hızlı montaj ve demontaj özelliği sayesinde zaman ve isçilikten yüksek tasarruf sağlayan, son derece emniyetli bir sistemdir. Tercihli kullanılan yerler viyadük, köprü, santral, yüksek uzunlukta olan ve ağır betonlamanın kullanıldığı projelerde tercih edilmektedir. Yatay ve dikey bağlantılar, sağlam bir çerçeve oluşturduğundan ağır ve yüksek dayanımlarda son derece emliyetli bir sistemdir. Buna sebeb tercih olarak kullanılmaktadır. 

  • İnşaat Sahaları
  • Viyadük, Köprü
  • Ağır Betonlama Alanları
  • Uzun ve Yüksek Betonlama Alanları

Kalıp Altı İskele Fiyatları

Temin edeceğiniz ürünün temizliğine göre kalitesi kullanım duruma göre fiyatlar değişlik göstermektedir. Başkent iskele' de ister 2 el yada sıfır olarak kalıp altı iskele temin edebilirsiniz. 

Kalıp Altı İskele Kullanım avantajları

3 Ana parça'dan oluşmaktadır. Avantajı depolamada fazla yer kaplamaz, bağımsız kulelerden oluştuğu için tüm projelere uyum sağlamaktadır. Taşıyıcı ayakları 50 cm olduğundan eklemek ve çıkarmak süretiyle içinde farklı kotlar barındıran projelerde hızlı çözümler sağlar     

Tercih Edilebilecek Diğerleri 

Kalıp Altı İskele Sistemleri çok amaçlı olup defalarca kullanılması, ekonomikliği ile kanıtlanmış kalitesiyle inşaatların vazgeçilmez bir yapı elemanıdır. Döşeme ve kiriş altında taşıyıcı iskele olarak kullanılır.

  • Cup-Lock İskele Sistemleri
  • Masa Tipi İskele
  • Teleskop Direkler
  • Kovanlı iskele

 

Etiketler : kalıp altı iskele ikinci el iskele masa tipi iskele 2 el kalıp altı iskele kalıp altı iskele sistemleri fiyatları kalıp altı iskele

Başkent İskele Başkent İskele