Flanşlı Tip İskele Sistemleri

Flanşlı Tip İskele Sistemleri

Flanşlı Tip İskele Sistemleri

Flanşlı - Kamalı Tip Güvenlikli İskele Sistemleri

 

 Montaj bağlantı şekli olarak, güvenli iskeleye benzemektedir. Birbirine yatay ve çapraz boru uçları kamalı başlıklı olarak, borular dikey flanşlı olarak montaj yapılan bir sistemdir. Türkiye' de en eski kullanılan ve engebeli, eyimli, zor şartlarda kullanılan oldukça yararlı bir iskele çeşitidir. Standartlara göre yeni galvaniz kaplaması ile uzun yıllar kullanımı devam etmektedir. Ekipmanları döküm malzemeden imal edilmektedir. Üretimi kalite standartlarına uygun TSE belgesine sahip, mukavemet ve mekanik ST37 sınıfı testlerden geçirilmiş borulardır. 

Güvenlikli flanşlı iskele, uzun ekipmanları çapı 48.3 / 3.00mm borulardır. Duvara bağlantı kelepçeleri 48.3 / 3.2mm, Boru üzerine 12mm çubuk demir kaynaklı imal edimektedir. Flanşlı iskele diğer iskele çeşitlerine göre daha az ekipmanı mevcuttur, bu yönünden montaj kurulumu, sökme ve taşıma işlemi daha kolaydır. Sağlamlığından dolayı yüksek kapasiteli bir yük taşıma sistemine sahiptir. Alt ayar milleri ve tekerlekleri yardımıyla kolayca yer değişimi işlemi yapılabilmektedir. 

Flanşlı Kamalı Tip İskeleyi Neden Seçmelisiniz

1- Yer kaplama ve hacimsel olarak çok az yer kaplayan bir iskele çeşitidir. 

2- Güvenlik açısından dikkatsiz personellerin önüne geçmekte, iskele sistemi yukarıdan aşağıya doğru söküldüğünden herhangi bir kazaya sebebiyet vermez.

3- Diğer iskele sistemlerine göre daha güvenliklidir.

Maddelerden kaynaklı müşterilerimize önermekteyiz.

 

Flanşlı İskele Sistemi Taşıma Kapasitesi 

Ebatları, 48mmx3mm Dikmelerin burkulma hesapları, (TS 648),(DIN 4114) tekniklere göre yapılmıştır.

 

Sıkca Sorulan Sorular

Flanşlı iskele hakkında bilgi ve fiyat konusunda araştırma sonrasında yüksek memnuniyet ve tercihinin sebebi Baskent İskele Sistemleri'dir. Sizleri mağazamıza bekler yardımcı olmak isteriz.

Galvanizli İskele Nedir?
Flanşlı İskele Fiyatları?

Flaşlı İskele Sağlam mı?

Flaşlı İskele Fiyatları?

Etiketler : flanşlı tip iskele sistemleri flanşlı iskele fiyatları kamalı flanşlı iskele flanşlı iskele kamalı flanşlı tip güvenlikli iskele

Başkent İskele Başkent İskele