Teleskopik Direk ve Dikme Direk Faydaları

Teleskopik Direk ve Dikme Direk Faydaları

Teleskopik Direk ve Dikme Direk Faydaları

  • 22.04.2021

Teleskopik Direk ve Dikme DirekFaydaları

 TELESKOPİK( DİKME) DİREK VE FAYDALARI?

 Teleskopik direk çağımızın inşaat sektörüne  yeni bir soluk farklı bir deneyim kazandırmıştır. Teleskopik direkler inşaatın yapı taşıdır. bütün yük onların omuzlarındadır.hal böyle olunca yük taşıyan malzemelerin kalitesi önem kazanmaktadır. Ayarlanabilir özelliği ile belli yükseklik aralığına kadar işlevleri artmaktadır.yük taşıyan malzemelerin kalınlığıda aynı oranda artmalıdır. Kalıp mantar döşemelerinde taşıyıcı ürün olan teleskopik direklerin mekanızma somun kaliteside ürün kadar önemlidir.özellikle 2.eli tercih edilen bu ürünlerin mekanızma ve somunları her kalıpta deformasyon göstereceği için değiştirilmeside gerekecektir.

 Peki inşaat için taşıyıcı olan bu ürünlerin temini nasıl olur?nereden bulunur.2.el teleskopik direklere nasıl güveneceğiz dediğiniz takdirde başkent iskele kalıp sistemleri size bu konuda yardımcı olmayı hedeflemektedir.ikinci el teleskopik direklerinizi değerinden alıp ihtiyaç duyan diğer müşterilerine ulaştırma aşamasında direklerin tek tek kontrolünü yapıp mekanızma ve somun kalitesini tekrar gözden geçirmektedir ve uygun fiyatlarla müşterisiyle buluşturmaktadır.

Türkiyenin her yerinde kaliteli işçiik çıkartan firmalardan sıfır ürünleride bünyesine alıp alternatif ürün bulundurur.fiyatlar ve daha detaylı bilgi almak için lütfen arayınız.

Etiketler : teleskopik direk teleskopik direk fiyatları ankara teleskopik direk teleskopik fiyatları teleskopik direk fiyatları

Başkent İskele Başkent İskele