Teleskopik Direk Ne İşe Yarar?

Teleskopik Direk Ne İşe Yarar?

Teleskopik Direk Ne İşe Yarar?

  • 22.04.2021

Teleskopik Direk Ne İşe Yarar?

 Döşeme ve kirişaltı yüklerin plywood ile taşınmasında kalıp desteği olarak kullanılır. Kurulması, sökülmesi ve taşınması oldukça kolaydır. Plywood
Tekrar kullanım sayısı oldukça fazla olan elemanlardır. Çalışma kapasitesi, ömrü ve hassasiyeti üst düzeydedir. Çeşitli uygulamalar için değişik başlık tiplerine göre imal edilebilir. (Dört Yollu, Uzun U, Standart U, Düz). Ayar mekanizmalıdır.  İstenilen yüksekliğe ayarlanabilir.
Değişik çalışma yüksekliklerine göre istenilen ölçülerde imal edilmektedir. İmalat yapan firmamız başkent iskele Teleskopik direk sıfır olarak imalat edip aynı zamanda geri ikinci el aldığımızdan dolayı yenileyip gerekli kontrollerini yaptıkdan sonra ikinci satışlarımızda mevcuttur.

 

Teleskopik Direk Sistemleri Nasıl Kullanılır?

Asmolen döşeme ya da çok kirişli ince bir döşeme ile zahmetsizce kalıplanan sistem, birbirinden farklı döşeme tipleri ve farklı geometriler için son derece esnek bir çözüm olarak dikkat çekmektedir. Geleneksel kalıp sistemi ile karşılaştırıldığında 30 kN olan dikmelerin taşıma kapasitesi, döşeme kalıbının daha az sayıda dikme ile daha hızlı ve düşük işçiliklerle oluşmasını sağlar. Konvansiyonel kalıp sistemlerine göre 20 kat daha fazla kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıca işçilik maliyetlerinin düşük olması ve daha az malzeme kullanılarak yapılmasından dolayı oldukça ekonomiktir.

Teleskopik Ayarlanabilir Dikme Avantajları

Teleskopik dikme sistemleri pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir:

  • Her çeşit döşeme kalıbını meydana getirmek üzere dört yollu ya da U başlık ile tripod ve H20 ahşap kiriş ile beraber kullanılır.
  • Esnek, ayarlanabilir, ekonomik ve fazla kullanım sayısına sahiptir.
  • Döşeme yükü dikkate alınarak kalıp malzemesi seyreltip sıkılaştırılabilir.
  • Çalışma alanına göre farklı yüksekliklerde üretilebilir.
  • Ekonomiktir ve güvenilirliği kanıtlanmıştır.

başkent iskele kalıp sistemeleri, ayarlanabilir teleskopik direk sistemlerini projelendirmekte, montajını ve demontajını yapmaktadır. Ayrıca kiralık olarak da müşteriye sunulan sistem, işlerinizi zamanında bitirmenizi sağlamaktadır. Detaylı bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, telefon numaramızı arayabilir, avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Etiketler : teleskopik direk teleskopik direk fiyatları ankara teleskopik direk teleskopik direk fiyatları ankara

Başkent İskele Başkent İskele