Teleskopik Direk Haberleri

Teleskopik Direk Haberleri

Teleskopik Direk Haberleri

  • 24.02.2022

Teleskopik Direk

 

 Döşeme kalıp sistemli olan Teleskopik direk, kalıp altına yükleri desteklemek amacı ile kullanılmaktadır. Dikme Direk aşağıda belirtmiş olduğumuz ölçülerde galvanizli borulardan imal edilmektedir. Standart boyları ise 3 - 3,5 - 4 - 4,5 - 5 - 5,5 veya 6 mt olarak max. yükseltmesine göre üretilmektedir. 

 Döşemedeki yükler göz önüne alınarak ızgara ve mahya aralıkları ile ayarlanabilen bir sistemdir. Farklı isimleride olan teleskopik direk, "teleskopik dikme, teleskopik dikme, demir direk, inşaat direği, teleskop direk ve demir dikme " vb. farklı isimlerdede anılmaktadır. 

 Teleskopik direğim montajı oldukça kolaydır. Çeşitli yüksekliklere ayarlabilen ve her yerleşim yeri için planlanabilen telespik iskele sistemleri, diğer sistemlere göre daha kolay montajı ve kullanımı yapılmaktadır. Sistemin öncül elemanı olan dikme direklerin yanı sıra üç ayak, u balkık ve cift yollu başlık gibi yardımcı ekipmanları kullanılmaktadır.

Teleskopik Direk Sistemleri Nasıl Kullanılır ?

 Döşemelerde çok kiriş ve ya ince döşemelerde kolay şekilde kalıpların belli aralıklarla altına ve farklı gemometri açılarla konulmaktadır. Eski üsül kalıp sistemleri ile karşılaştığınızda 30 K olan dikme taşıma kapesitesi, döşeme kalıbının daha az sayıda dikme ile daha hızlı ve düşük maliyetlere maal olmaktadır. En önemli olan düşük işçilik maliyetlerinin daha az malzeme kullanılarak yapılması açısından çok tercih edilmektedir.

Teleskopik Ayarlanabilir Dikme Direk Avantajları 

 Teleskopik dikme direk kullanmanın ardından pek çok avantaj sağlamaktadır. Tüm çeşitli döşemelere uygulanmaktadır. H20, tripod ve dört yollu ile hep berabar kullanılmaktadır. Esnek olması ve kolayca uzunluklarının ayarlanması kullanım sebeblerinden en önemlisine sahiptir. Çalışma alanına göre döşemenın yüksekliğine göre kolayca ayarlabilir. Ekonomik ve çalışma güvenliği kanıtlanmış bir üründür.

 Teleskopik direk proje bazlı montajı, sökmesi gibi tüm her şey tarafımızdan anlatılmaktadır. Detaylı bilgi almak için www.baskentiskele.com.tr üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 Sosyal medyalarımızı takip edip kampanyalar hakkinda bilgi alabilirsiniz 

 

Etiketler : teleskopik direk teleskopik direk ankara ankara teleskopik direk teleskopik direk fiyatları teleskopik dikme direk

Başkent İskele Başkent İskele