Teleskopik Dikme Direk ve İmalat

Teleskopik Dikme Direk ve İmalat

Teleskopik Dikme Direk ve İmalat

  • 22.04.2021

 Teleskopik Dikme Direk ve İmalatı

 

 Teleskopik direk çağımızın inşaat sektörüne  yeni bir soluk farklı bir deneyim kazandırmıştır. Teleskopik direkler inşaatın yapı taşıdır. İnşaatlardaki bütün yük onların omuzları üstündedir, hal böyle olunca yük taşıyan malzemelerin kalitesi önem kazanmaktadır. Direklerin ayarlanabilir özellikleri sayesinde belli bir yükseklik aralığına kadar işlevleri artmaktadır böylece yük taşıyan malzemelerin kalınlığı ve dayanımı aynı oranda kalmaktadır ancak boyu yükselmektedir. 

 Kalıp mantar döşemelerinde taşıyıcı ürün olan teleskopik direklerin mekanızma somun kaliteside ürün kadar önemlidir özellikle 2'eli (ikinci el) tercih edilen bu ürünlerin mekanızma ve somunları her kalıp deformasyon gösterdiği için değiştirilmeside gerekecektir.

 Peki İnşaat için taşıyıcı olan bu ürünlerin temini nasıl olur? nereden bulunur. 2.el teleskopik direklere nasıl güveneceğiz dediğiniz takdirde başkent iskele kalıp sistemleri size bu konuda yardımcı olmayı hedeflemektedir.ikinci el teleskopik direklerinizi değerinden alıp ihtiyaç duyan diğer müşterilerine ulaştırma aşamasında direklerin tek tek kontrolünü yapıp mekanızma ve somun kalitesini tekrar gözden geçirmektedir ve uygun fiyatlarla müşterisiyle buluşturmaktadır. Türkiyenin her yerinde kaliteli işçiik çıkartan firmalardan sıfır ürünleride bünyesine alıp alternatif ürün bulundurur.fiyatlar ve daha detaylı bilgi almak için lütfen arayınız.

 

 

Etiketler : teleskopik dikme direk teleskopik direk ikinci el teleskopik direk teleskopik dikme direk fiyatları ankara teleskopik dikme direk

Başkent İskele Başkent İskele