Sıfır Yeni Plywood Hangi Marka Tercih Etmeliyiz?

Sıfır Yeni Plywood Hangi Marka Tercih Etmeliyiz?

Sıfır Yeni Plywood Hangi Marka Tercih Etmeliyiz?

  • 22.04.2021

Sıfır Yeni Plywood

 Son zamanlarda insanların aklını karıştıran soru yerli veya yabancı plywood, üreticilerin artmasıyla yeni markaların çoğalması ortaya çıkmıştır. Hangi plywood markası daha kaliteli işimize yarar peki kafaları karıştıran soru halide gelmiştir. Biz de bu soruyu tüketicilerimize yardımcı olmak adına cevaplamış bulunmaktayız.

 Plywood üreticisi olan ülkelere göre ilk akla gelen rus marka plywoodlardır. Kendi ülkesenin yani russia şartları göz önüne alıp üretildiğinden dolayı türkiye şartlarında en önde gelen isimdir.

Kullanılan ağaç, tutkal, boya işlemler üst düzey kalitede üretilmektedir. tutkal sürümü kalitesi açısından zorluklara olumsuz şartlara göre daha dayanıklık göstermektedir.

 

Plywood Çeşitleri ve İsimleri

 

Riga plywood, sweza plywood, upg plywood, syply plywood rus malı huş ağacından üretim plywoodlardır.

Cocha plywood, woldex plywood, herkül plywood, başkent plywood yerli çam ağacından üretimi yapılan plywood çeşitleridir.

 

Gelişen teknoloji ve büyüyen taleple beraber artık türkiyedede daha kaliteli malzeme üretimi yapacak olan plywood fabrikalarının olduğunu biliyoruz. Yerli fabrikalarımızın ve plywoodlarımızın yurt dışına da ihraç ederek artık ithal eden değil ihraç eden ülke olarak anılmak istiyoruz. Bu yüzden yerli ütecilerimizin plywoodlarını satmaktan gurur duyuyoruz. Başkent iskele kalıp sistemleri a.ş olarak türkiyenin neresinde olursa olsun üretici olan bütün plywood markalarıyla çalışıyoruz. Stoklarımızı sürekli güncelleyerek müşterilerimize alternatif ürünler sunuyoruz. Lütfen stoklar ve fiyatlar için bizi aramayı unutmayın.

Etiketler : Cocha plywood woldex plywood herkül plywood riga plywood sweza plywood upg plywood syply plywood rus malı plwyyo

Başkent İskele Başkent İskele