İnşaat Malzemelerinde Çiroz Kilit Önemi

İnşaat Malzemelerinde Çiroz Kilit Önemi

İnşaat Malzemelerinde Çiroz Kilit Önemi

  • 22.04.2021

İnşaat Malzemelerinde Çiroz Kilit Önemi

Başkent İskele İnşaat İnşaat Kalıp Kiliti yani çiroz kolonların karşılıklı demirleri veya demir donatıyı birbirine monta edip aynı uzaklıkta olan çiroz ve aradaki mesafeyi aynı şekilde sabir tutmaya yaran Çiroz Kilit diye parçaya malzemeye verilen işimdir.

 satılık plywood,satılık kereste,satılık iskele,ankara plywood,satılık teleskopik direk,satılık dikme direk,ankara teleskopik direk

İnşaat Çirozları kolonların karşılıklı demirleri veya çirozları donatıyı birbirine monta edip mesafeyi sabit tutmaya yarayan inşaat malzemesidir.

İnşaat perde ve kolon kalıplarında mesafe ayarlamak için kullanılan yardımcı bir inşaat kalıp kilit elemanıdır. Kalıplar mesafesini inşaat demirinin iki ucuna takılarak kalıbın açılması engellenmiş olur.

Demiri tutan kisşi kısım sertleşmiş olup kıza zamanda aşınmasını engelleyen inşaat çirozlar kalıp kilid görvini sorumsuz bir şekilde yerine getirmekte ve kalıp kilidinde en iyi elamanınız olmaktadır. İnşaat çirozları isteğe göre boyalı çiroz veya galvanizli Çiroz kilitleri imlatı yapıyoruz.

Beton döküm esnasında veya sonrasında kolon demirlerini birbirine sıkıca kenetler.
Deprem esnasında yanal kuvvetlere karşı koyar.
Kolon demirlerini birbirine tutturarak pas payı bölgesinin sabit kalmasını sağlar...

   Türkiyenin her yerinden sıfır ve ikinci el inşaat malzemesi almaktayız. Sizler için elinizde olan sıfır veya ikinci el malzemeleri elinizi sürmeden kendinizi yormadan gelip alıyoruz. İnşaat Malzemesi, Plywood, Kereste, Çiroz Kalıb Kilid, İskele, Örümcek İskele, İnşaat İskelesi vb Malzemeleri sizlere temin ediyoruz sizlere sunuyoruz. 

                    satılık eleskopikdrek-stılık iskele-satılık plywood-satılık kereste-satılık inşaat iskelesi-satılık plywood çeşitleri

 

Başkent İskele olarak yeni web sitemiz ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

türkiyenin her yerine satılık sıfır ve 2.el inşaat malzemeleri satışı yapmaktayız .nakliye konusunda firmamız her türlü kolaylığı sağlamaktadır

satılık plywood,satılık teleskopik direk,satılık sac pano,satılık kereste,satılık sıva iskelesi,satılık h20 ahşap kiriş vs.. malzemelerinizi alıp satmadan önece bizimle iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

TELESKOPİK DİREK

 

TELESKOPİK DİREK'de ürün çeşitliliği sıfır ve 2. el   BAŞKENT İSKELE KALIP SİSTEMLERİ farkıyla

 

Yapı sistemlerinde Kalıp ; betonarme yapı elemanlarına (kolon, perde, döşeme, kiriş vs gibi) şekil veren ve beton istenen mukavemete (taşıma gücüne) erişinceye kadar bu şekli emniyet ile taşıyan yapı malzemesinin genel adı Masa İskele ve İnşaat İskele tanımdır.

ENDÜSTRİYEL KALIP / SİSTEM KALIBI Döşeme Kalıpları (yatay kalıplar) Perde ve Kolon Kalıpları (düşey kalıplar) olmak üzere iki ana başlık altında masa iskele olarak sınıflandırılır. Bunun temel nedeni; kalıp hesaplarının herbir grup için farklı esaslar dikkate alınarak yapılmasıdır. Örneğin; döşeme kalıbı ve iskelesi hesabı (rüzgar yükü hariç) düşey yüklere göre, perde ve kolon kalıbı hesapları ise hidrostatik taze beton basıncına göre yapılmaktadır. Döşeme ve perde-kolon kalıbı sistemleri ayrıca "vinç" ile kullanılan sistemler ve "vinçsiz /vinçten bağımsız" sistemler olarak da kendi içlerinde de ikiye ayrılır. Vinç desteği olmayan şantiyelerde kalıp yapılırken parçaların tümüyle insan gücü ile taşınması gerektiğinden sistem elemanları taşınabilir boyut ve ağırlıkta olmalıdır. Bunlar ise Masa Kalıp Sistemleri olarak adlandırılır ve gereksinim olarak kullanılır. En az ve hafif parça kullanılması halinde verim artar. Vinç kullanılan şantiyelerde ise kalıplar panel veya masa halinde modüllerden teşkil edilir. Vinç kapasitesini aşmayan boyut ve ağırlıkta mümkün olduğu oranda standardize edilmiş modüllerin planlanması verimi artırır.

Başkent İskele , satılık sıfır ve 2.el h20 ahşap kiriş seçenekleri ve geniş yelpazesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

aranan her ölçüde sıfır ve 2.el h20 ahşap kiriş konusunda yardımcı olunur.

başkent iskele kalıp sistemleri olarak tüm türkiyenin inşaat kalıp malzemesi ihtiyacını karşılamayı kendimize hedef koymuş bulunmaktayız

başkent iskele faliyet alanlarımız

satılık iskele,satılık kereste,satılık plywood,satılık plywood çeşitleri,satılık rus ve yerli plywood,plywood satanlar,satılık iskele çeşitleri,satılık osb,satılık h20 doka,satılık trio kalıp,satılık endüstriyel kalıp

gibi alanlarda hizmet vermekteyiz himet vermekte olduğumuz şehirler

başkent iskele kalıp sistemleri a.ş olarak türkiyenin her yerine sevkiyat imkanı ile

adana plywood,adıyaman plywood,afyon plywood,ağrı plywood,aksaray plywood,amasya plywood,ankara plywood,antalya plywood,ardahan plywood,artvin plywood,aydın plywood,balıkesirplywood,bartın plywood,batman plywood,bayburt plywood,bilecik plywood,bingöl plywood,bitlis lywood,bolu plywood,burdur plywood,bursa plywood,çanakkale plywood,çankırı plywood,çorum plywood,denizli plywood,diyarbakır plywood,düzce plywood,edirne plywood,elazığ plywood,erzincan plywood,erzurum plywood,eskişehir plywood,gaziantep plywood,giresun plywood,gümüşhane plywood,hakkari plywood,hatay plywood,ığdır plywood,ısparta plywood,istanbul plywood,izmir plywood,kahramanmaraş plywood,karabük plywood,karaman plywood,kars plywood,kastamonu plywood,kayseri plywood,kırıkkale plywood,kırklareli plywood,kırşehir plywood,kilis plywood,kocaeli plywood,mersin plywood,muğla plywood,muş plywood,nevşehir plywood,niğde plywood,ordu plywood,osaniye plywood,rize plywood,sakarya plywood

samsun plywood,siirt plywood,sinop plywood,sivas plywood,şırnak plywood,tekirdağ plywood,tokat plywood,trabzon plywood,tunceli plywood,şanlıurfa plywood,uşak plywood,van plywood,yalova plywood,yozgat plywood,zonguldak plywood

tüm türkiyenin her yerine sevkiyat imkanı ile

başkent iskele kalıp sistemleri olarak tüm türkiyenin in

başkent iskele kalıp sistemlerinin ayrıcalıklarından sizde yaralanınız.

ikinci el plywood,ucuz plywood,kaliteli plywood,sağlam ikinci el teleskopik direk,bütün kontrolleri yapılmış 2.el kalıp direkleri,kereste,ikinciel kereste,sac kalıp,satılık ucuz iskele,satılık temiz ikinci el iskele,her marka ve çeşitte plywood,sıfır plywood gibi aradığınız bütün ürünleri firmamızda bulabilirsiniz.

inşaat malzemelerinizi alıp satmadan lütfen bize ulaşın

satılık ikinci el plywoodlarınız,satılık teleskopik direkleriniz,satılık sac panolarınız,satılık ahşapkirişleriniz,vs elinizde bulunan bütün rünleriniz değerinden alınıp uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturulur.

satılık plywood,satılık ikinci el plywood,satılık teleskopik direk,satılık ikinciel teleskopik direk,satılık sac pano,satılık ikinci el sac pano,kereste,ankara kereste,satılık ucuz plywood,satılık kaliteli plywood ,inşaat malzemeleri alım satımı denilince akla gelen ilk firma ve marka olmayı hedefleyen başkent iskele kalıp sistemleri siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke einmiştir.

   Kolay inşaat malzemesi temini sizler inşaat malzemesi bulmakta zorlanıyormusunuz veya pahalı mı buluyorsunuz o zaman Başkent İskele Türkiyenin en büyük inşaat malzemesi temin eden firmadan teklif almadınız demektir. Siz bizden fiyat almadan uygun inşaat malzemesi aldık demeyin gelin sizleri ofisimizde agırlıyalım sizlere lazım olan malzemelerimizi tanıtalım ve sizlere en uygun fiyatdan naakliyat arabalarımıza yükleyelim sizlerin istediğiniz yere eksiksiz bir şekilde gönderelim. Doğru Uygun Ucuz Kaliteli inşaat malzemesi almak çok kolay artık çünkü bizi tanıyorsunuz. İnşaat Malzemesi Portfolyomuzda sınırsız şekilde hizmet vermektedir. İmalatınıda yaptığımız malzemeler Plywood, Yeni Plywood, İkinci El Plywood, Örümcek İskele, İnşaat İskelesi, Çiroz Kalıb Kilit, Sıfır Masa Kalıb İskele, İkinci El Masa kalıb İskele, Kereste Sıfır ve ikinci El Kereste, h20 Doka Kalıp, Sıfır H20, İkinci el H20, Sıfır Doka Kalıp, İkinci Doka Kalıp İmalat, İhracat, italat yapmaktayız.

   Başkent İskele ile Uygun, Ucuz, Kaliteli İnşaat Malzemesi Alıyorsunuz.

Başkent İskele Başkent İskele