İnşaat Malzemelerinde Çiroz Kilit Önemi

İnşaat Malzemelerinde Çiroz Kilit Önemi

İnşaat Malzemelerinde Çiroz Kilit Önemi

  • 22.04.2021

İnşaat Malzemelerinde Çiroz Kilit Önemi

 Başkent İskele İnşaat İnşaat Kalıp Kiliti yani çiroz kolonların karşılıklı demirleri veya demir donatıyı birbirine monta edip aynı uzaklıkta olan çiroz ve aradaki mesafeyi aynı şekilde sabir tutmaya yaran Çiroz Kilit diye parçaya malzemeye verilen işimdir.

 İnşaat Çirozları kolonların karşılıklı demirleri veya çirozları donatıyı birbirine monta edip mesafeyi sabit tutmaya yarayan inşaat malzemesidir.

 İnşaat perde ve kolon kalıplarında mesafe ayarlamak için kullanılan yardımcı bir inşaat kalıp kilit elemanıdır. Kalıplar mesafesini inşaat demirinin iki ucuna takılarak kalıbın açılması engellenmiş olur.

 Demiri tutan kisşi kısım sertleşmiş olup kıza zamanda aşınmasını engelleyen inşaat çirozlar kalıp kilid görvini sorumsuz bir şekilde yerine getirmekte ve kalıp kilidinde en iyi elamanınız olmaktadır. İnşaat çirozları isteğe göre boyalı çiroz veya galvanizli Çiroz kilitleri imlatı yapıyoruz.

Beton döküm esnasında veya sonrasında kolon demirlerini birbirine sıkıca kenetler.
Deprem esnasında yanal kuvvetlere karşı koyar.
Kolon demirlerini birbirine tutturarak pas payı bölgesinin sabit kalmasını sağlar...

 Türkiyenin her yerinden sıfır ve ikinci el inşaat malzemesi almaktayız. Sizler için elinizde olan sıfır veya ikinci el malzemeleri elinizi sürmeden kendinizi yormadan gelip alıyoruz. İnşaat Malzemesi, Plywood, Kereste, Çiroz Kalıb Kilid, İskele, Örümcek İskele, İnşaat İskelesi vb Malzemeleri sizlere temin ediyoruz sizlere sunuyoruz. 

 

 Kolay inşaat malzemesi temini sizler inşaat malzemesi bulmakta zorlanıyormusunuz veya pahalı mı buluyorsunuz o zaman Başkent İskele Türkiyenin en büyük inşaat malzemesi temin eden firmadan teklif almadınız demektir. Siz bizden fiyat almadan uygun inşaat malzemesi aldık demeyin gelin sizleri ofisimizde agırlıyalım sizlere lazım olan malzemelerimizi tanıtalım ve sizlere en uygun fiyatdan naakliyat arabalarımıza yükleyelim sizlerin istediğiniz yere eksiksiz bir şekilde gönderelim. Doğru Uygun Ucuz Kaliteli inşaat malzemesi almak çok kolay artık çünkü bizi tanıyorsunuz. İnşaat Malzemesi Portfolyomuzda sınırsız şekilde hizmet vermektedir. İmalatınıda yaptığımız malzemeler Plywood, Yeni Plywood, İkinci El Plywood, Örümcek İskele, İnşaat İskelesi, Çiroz Kalıb Kilit, Sıfır Masa Kalıb İskele, İkinci El Masa kalıb İskele, Kereste Sıfır ve ikinci El Kereste, h20 Doka Kalıp, Sıfır H20, İkinci el H20, Sıfır Doka Kalıp, İkinci Doka Kalıp İmalat, İhracat, italat yapmaktayız.

   Başkent İskele ile Uygun, Ucuz, Kaliteli İnşaat Malzemesi Alıyorsunuz.

Etiketler : inşaat çiroz kilit çiroz kilit ucuz ucuz çiroz kilit ikinci el çiroz kilit çiroz kilit ikinci el 2 el çiroz kilit çiroz kilit fiyatları

Başkent İskele Başkent İskele