2' el h20 ahşap kiriş almanın faydaları

2' el h20 ahşap kiriş almanın faydaları

2' el h20 ahşap kiriş almanın faydaları

  • 01.04.2022

2' El H20 Ahşap Kiriş Almanın Faydaları

H20 Ahşap Doka

 Ahşap dokaların kullanım amacı ve faydası, yüksek dayanıma ve taşıma kapesitesine sahip bir kiriş ürünüdür. İmalat'da yapılış tarzı kusurlarınu sonuna kadar arındırılmış, birinci sınıf ağaçlar ve yapıştırıcı kullanılarak birleştirmeden meydana gelmektedir. H20 ahşap kiriş inşaat sektörünün göz bebeği olan perdelerde, kolon, kirişlerde ve köprü, alt yapı işlerinde yüksek taşımaya maruz kalıcak yerlerde profesyonel sonuç almak için uygulanan bir malzeme türü olarak bilinmektedir.

 İhtiyaca göre çeşitli boylarda üretilmektedir. Boyuna ve taşıma kapesitesine göre fiyatları değişmekte birlikte eğer uygulama yapıcak yer yüksek taşımaya maruz kalıcak örneğin, köprü, alt yapı, geçişler, baraj gibi yerler ise size hem maliyet hem zaman kazandıran bir malzeme olacaktır. 2'el h20 alacak olan firmalara tavsiyemiz bu yönde olmalıdır.

Ucuz fiyata 2 el h20 ahşap doka kiriş almak için başkent iskeleyi arayıp teklif alabilirsiniz. Stoklarımız sınırsız olup her yere nakliye ile gönderim yapılmaktadır. Detaylı bilhi için iletişim kısımdan ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler : 2 el h20 ahşap kiriş 2 el h20 ahşap doka h20 ahşap kiriş h20 doka kalıp h20 h20 doka kalıp h20 kiriş ahşap faydaları h20 doka kalıp fiyatları

Başkent İskele Başkent İskele