2.el Güvenlikli İskele

2.el Güvenlikli İskele

2.el Güvenlikli İskele

 

 

 2. El Güvenlikli İskele

 Dış cehpe de kullanılan iskele son teknoloji sistem, iş güvenliği mevzuatına uygun olarak üretim yapılmış, dönüşümsel olarak kullanılabilen galvaniz demir (paslanmaz) den üretilmiş  iskele sistemidir.

 Geçmiş yıllarda yapılan flanshlı iskele sistemlerinden daha çok güvenli olması için belirli mühendislik çalışmalar yapılmıştır. H şeklinde dayanıklı ayaklar ve capraz şekilinde kollarla desteklenmiştir. Güvenlik açısından hareket veya herhangi bir tehklihe anında güvenliği artırmak için duvar kısmına dayama tiji ile sabitlenebilir hale gelmiştir.

 Galvaniz iskele üretiminin amacı üzerinde deformasyon yaşanmaması için uzun, yani uzun yıllar kullanılması paslanma, çürüme, kullanım dışı hale gelmesini engellemek için galvaniz üretimi yapılmamaktadır. 2'el galvanizli güvenlikli iskele sistemi başkent iskele tarafından ankara daki depolarında sürekli hazır halde müşterileri satışa sunulmaktadır. Güvenlikli iskele temin etmek için iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler : 2 el güvenlikli iskele güvenlikli iskele ankara güvenlikli iskele ucuz güvenlikli iskele güvenlikli iskele fiyatları

Başkent İskele Başkent İskele