2 El Kalıp Altı İskele Sistemleri

2 El Kalıp Altı İskele Sistemleri

2 El Kalıp Altı İskele Sistemleri

İkinci El (2el) Kalıp Altı İskele Sistemleri

 Döşeme alikinci el iskele, kalıp altı iskele sistemleri, kalıp altı iskele, ikinci el kalıp altı iskele, ankara kalıp altı sistemlerit kısımlarında yükleri taşıyıcı olarak kullanılır. Masa iskele, yük iskelesi gibi farklı çeşitleri vardır. Kullanılacak zemin teraziye almak için ayar milleri kullanılarak kurulum yapılmaktadır.

 İkinci el kalıp altı iskelerinde fiyatların fahiş şekilde yükselmesinden kaynaklı ikinci el tercih edilmeye başlamıştır, kurulumu çok kolay olan iskele sistemi farklı projelere göre çeşitli yükseklikleri mevcuttur. Bir çok detayı mevcut olan bu iskele sistemleri doğru parçalarla hızlı ve kolay kurulum yapılabilir.

Kalıp Altı İskele Avantajları

Zorlu ve çok kirişli sistemlerde yataylar kısa kullanılarak en küçük alanlarda bile kurulmaktadır. Bu yönünden dolayı tüm iskele çeşitleri avantajlıdır. Değişken boyutları ve ayarlı milleri kullanacağınız alanları seçmeniz gerekmektedir.

İkinci el iskele alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar,

Millerin bozuk, kırık olmamasına dikkat edin.

Yatay ve dikme borularının korozyona ugramamasına,

 

Etiketler : ikinci el iskele kalıp altı iskele sistemleri kalıp altı iskele ikinci el kalıp altı iskele ankara kalıp altı sistemleri

Başkent İskele Başkent İskele